052-3441195

צוואות וירושות

צוואה הינה מסמך משפטי שבו אדם קובע מה יעשה ברכושו לאחר מותו.

כתיבת צוואה על ידי עורך דין מקצועי יכולה למנוע חילוקי דעות ומאבקי כוח בין יורשים ולהבטיח שרכושכם יחולק כרצונכם גם לאחר שלא תוכלו להשמיע את קולכם.

בהעדר צוואה כדין, תחולק הירושה בהתאם לחוק הירושה, תשכ"ה-1965 המסדיר את כללי הירושה בעקבות מותו של אדם וכן את זכויות היורשים.

משרדנו עוסק, בין היתר, בתחומים הבאים:

  • עריכת צוואות – משרדנו מתמחה בעריכת צוואות באופן שישקף את רצונו של המוריש וימנע מחלוקות וחיכוכים עתידיים בין היורשים. צוואה מאפשרת לתכנן את ההורשה באופן שייטיב עם היורשים וכן יכלול בתכנון ההורשה שיקולי מס ומנגנונים למניעת חיובי מס מיותרים.
  • צו קיום צוואה וצו ירושה – לצורך חלוקת רכושו של אדם לאחר פטירתו, יש צורך בהגשת בקשה לקבלת צו ירושה או צו קיום צוואה. משרדנו מטפל בהגשת הבקשה הרלוונטית לרשם לענייני ירושה, לרבות איסוף המסמכים הדרושים לצירוף לבקשה, מתן הודעה ליורשים וכד'.
  • התנגדות לצוואה – משרדנו מטפל בהגשת התנגדויות לקיום צוואה ובניהול ההליך בבית משפט לענייני משפחה. משרדנו מייצג הן מתנגדים לצוואה והן את היורשים בהתאם לצוואה.
  • הסכם חלוקת עיזבון – משרדנו עורך הסכמים לחלוקת עיזבון ומעניק ייעוץ מקצועי ליורשים בדבר אופן החלוקה היעיל ביותר, הן בהיבט המשפטי והן בהיבט הכלכלי, לרבות בנושא המיסוי.
קרדיט: freepik

עוד בנושא

קרדיט: freepik

גירושין

הליך גירושין יכול להיות מהיר וחסכוני כאשר קיימת בין הצדדים הסכמה וכאשר ההליך מנוהל על ידי עורך דין מקצועי אשר מצליח לגשר על הפערים בין

קרא עוד »
קרדיט: freepik

צוואות וירושות

צוואה הינה מסמך משפטי שבו אדם קובע מה יעשה ברכושו לאחר מותו. כתיבת צוואה על ידי עורך דין מקצועי יכולה למנוע חילוקי דעות ומאבקי כוח

קרא עוד »
קרדיט: freepik

מקרקעין

מכירה או רכישת דירה היא לרוב הצעד הכלכלי הגדול ביותר שתעשו בחייכם. כל עסקת מכירה או רכישת דירה מצריכה שורה של בדיקות בטרם הרכישה לרבות

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support